Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucone] Podanie o admina

NO HEJKA

Nick: NO HEJKA 
Doświadczenie jako admin (0/10):  8
Czy miałeś już admina?: NIE
Dlaczego Ty?: Mam bardzo dużo spędzonego czasu na tsie oraz doświadczenie ogólne w tego typu sprawach. A na tym serwerze ts3 siedzę codziennie więc nie ma problemu. W dodatku na serwer często wchodzą ludzie a nawet boty którzy reklamują swoje serwery ts3 a to nie jest w porządku. 
Kilka słów o sobie: Jestem Kacper. Pochodzę z Brodnicy (Miałe miasto obok Torunia w woj. Kujawsko-pomorskim). Mam 15 lat chodzę do  3 klassy gimnazjum. W przyszłości chciałbym powiązać coś z programowaniem. Proszę o to, ponieważ jest spora ilość osób, która nie zachowuje się zbyt kulturalnie. A że słowem nie dociera to trzeba inaczej, chciałbym zrobić nieco z tym porządek nauczyć te osoby że Team Speak nie służy do wrzeszczenia i obrażaniu się tylko do miłej rozmowy/komunikacji w grach.Pozdrawiam, mam nadzieje że zostanie to rozwiązane pomyślnie 

Ekru

Po 1 siedzisz na kanale zazwyczaj z innymi którzy mają admina, więc raczej dziwne że ktoś wyzywa, po 2 boty reklamujące? Raczej ich tu nie ma. Poza tym myślę, że można dać szansę ale przed podjęciem decyzji poczekam na wypowiedz innych.
Pomogłem ? Daj lajka
Potrzebujesz czegoś pisz na pw

Michal

Ja jestem w sumie za przyda sie kolejna osoba ktora bedzie pilnowala porzadku
[Obrazek: 76561198031951188.png]

Q-Tronic

Ja też dałbym szansę Wink
[Obrazek: 76561198034170283.png]
[Obrazek: card.png]

Mefix

Nie polecam dużo wyzywa i nie ma doświadczenia.

Aha i na ts jest raz na tydzień Big Grin

Q-Tronic

Mefix Ty to raczej na to forum nie powinieneś mieć wstępu, na TS'ie nie siedzisz a tylko temu tu jesteś bo zobaczyłeś swój filmik na YT :)

Mefix

Ale to nie ja.

Ja mam 14 lat, a nie jakieś 20

A na ts jestem codziennie od wakacji tamtego roku więc nie wiem o co chodzi panie Właścicielu.

Fischer

Moge tylko powiedziec ze malo czasu jest na ts przewaznie tylko w weekend

Q-Tronic

Mefix, czyli zbieg okolicznosci z nickiem ;D Co do admina NO HEJKA to faktycznie co wejde na TS3 to nie widze Cie na serwerze. Tymczasem podanie odrzucam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości