Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowane] Podanie na Administratora

Minho

Nick: Minho
Doświadczenie jako admin (0/10):  8
Czy miałeś już admina?: Tak
Dlaczego Ty?: Mam bardzo dużo spędzonego czasu na tsie oraz doświadczenie ogólne w tego typu sprawach. W dodatku na tego tsa po wgraniu rang nikt nie wchodzi (w sensie administracja). Od czasu kiedy zostały dodane rangi admini z tydzień wchodzili a teraz w ogóle ich nie ma. Myślę że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie gdyż nad tym serwer ts3 jest potrzebna opieka jak i na innych wiadomo. A na tym serwerze ts3 siedzę codziennie więc nie ma problemu. W dodatku na serwer często wchodzą ludzie a nawet boty którzy reklamują swoje serwery ts3 a to nie jest okej. 
Kilka słów o sobie: Jestem Dominik. Pochodzę z Brodnicy (Miałe miasto obok Torunia w woj. Kujawsko-pomorskim). Mam 15 lat w tym roku wybieram się do 3 klasy gimnazjum. W przyszłości chciałbym powiązać coś z informatyką.

Ekru

Można dać szansę
Ps; admini wchodzą nwm po co te kłamstwa
Pomogłem ? Daj lajka
Potrzebujesz czegoś pisz na pw

Minho

No to przepraszam. Może po prostu nie zgranie czasowe. Ale dziękuję że ktoś mnie docenił

Q-Tronic

Też dałbym mu szansę Wink. Jak jakiś administrator będzie na TS to proszę o przyznanie rangi dla @Minho Wink
Pozdrawiam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie zaakceptowane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
[Obrazek: 76561198034170283.png]
[Obrazek: card.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości