Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowane] Podanie na Administratora

NO HEJKA

Nick: NO HEJKA
Doświadczenie jako admin (7/10):
Czy miałeś już admina?: NIE
Dlaczego Ty?: Mam bardzo dużo spędzonego czasu na tsie oraz doświadczenie ogólne w tego typu sprawach. Na tym serwerze ts3 siedzę około 4/7 dni tygodniowo bywa że codziennie. 
Kilka słów o sobie: Jestem Kacper. Pochodzę z Brodnicy (Małe miasto obok Torunia w woj. Kujawsko-pomorskim). Mam 15 lat na co dzień pływam wyczynowo. W przyszłości chciałbym powiązać coś z informatyką. Jest to już moje drugie podanie z powodu że poprzednie nie zostało przyjęte z znanych mi przyczyn: nieszczęsnego zbiegu okoliczności. Pozdrawiam.

Minho

A ja wam coś powiem jestem jako pierwszy z moderatorów na tym tsie i bardzo dużo czasu mam spędzonego na tsie ponieważ siedzę na nim codziennie i bardzo chciałbym zobaczyć jak sobie radzi jako moderator i nie rozumiem dlaczego prędzej podanie zostało odrzucone bo co bo jakichś 2 typów napisało że ma za mało czasu spędzonego? Widocznie ktoś mu nie życzy aby miał tego moderatora i specjalnie to napisał aby zostało odrzucone. Ja bym jak najbardziej dał szansę i w razie czegoś po prostu go odebrał. Pozdrawiam.

Michal

W sumie jestem na tak ważne ze są chęci :) a gdyby coś zawsze można zabrać
[Obrazek: 76561198031951188.png]

Jacolosek

Prosze zgłosić się do jakiegos moda o nadanie rangi
[Obrazek: 76561198202692961.png]

Jacolosek

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie zaakceptowane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
[Obrazek: 76561198202692961.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości