Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowane] Podanie na Administratora

Minho

Nick: Minho
Doświadczenie jako admin (0/10):  10
Czy miałeś już admina?: Tak nawet teraz Big Grin
Dlaczego Ty?: Mam bardzo dużo spędzonego czasu na tsie oraz doświadczenie ogólne w tego typu sprawach. Myślę że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie gdyż nad tym serwer ts3 jest potrzebna opieka jak i na innych wiadomo. A na tym serwerze ts3 siedzę codziennie więc nie ma problemu. W dodatku na serwer często wchodzą ludzie a nawet boty którzy reklamują swoje serwery ts3 a to nie jest okej. 
Kilka słów o sobie: Jestem Dominik. Pochodzę z Brodnicy (Miałe miasto obok Torunia w woj. Kujawsko-pomorskim). Mam 15 lat w tym roku wybieram się do 3 klasy gimnazjum. W przyszłości chciałbym powiązać coś z informatyką.

...S

doswiadczenie jako admin 10 no niezle skromny Big Grin mimo wieku jak siedzi codziennie to chyba git panowie co Big Grin

Ekru

Hmm no mimo tego że doświadczenia 10/10 nie masz i rzadko widać kogoś kto reklamuje to szansę można dać
Czekam niech się ktoś jeszcze wypowie zanim decyzja zostanie podjęta
Pomogłem ? Daj lajka
Potrzebujesz czegoś pisz na pw

Minho

Myślę że po takim doświadczeniu jak na waszym tsie 2 Mogę śmiało powiedzieć że moje doświadczenie wynosi 10 :)
Ekru napisał 23.09.2017, 12:42:
1.  Nie wypowiadamy się w swoim podaniu 2. Skala odnośnie doświadczenia jest pod wzorem 10 jest to umiejętność wgrywania botów na serwer oraz ich konfigurowania a co do tego to nie wydaje mi się byś to umiał już.

Michal

Ja jestem na tak bo widze ze chcesz pomagac a co do umiejętności to wsio wyjdzie w praniu o ile tronik mogl by ci jakos udostepnic serwer jakis testowy to pokazal bys klase i zostało by to zweryfikowane ^^
[Obrazek: sig.php?player_id=73711&background=random]

Ekru

Proszę zgłosić się na TS3 po odbiór rangi.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie zaakceptowane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
Pomogłem ? Daj lajka
Potrzebujesz czegoś pisz na pw
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości