Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZAAKCEPTOWANE] Podanko Tvister

Tvister

Nick: Tvister
Doświadczenie jako admin (0/10): 7
Czy miałeś już admina?: jeszcze nigdy
Dlaczego Ty?: Ponieważ już od dłuższego czasu nie spotkałem nikogo z administracji na ts'ie a sam jestem na nim codziennie z kumplami. Chciałbym się podjąć tego wyzwania i mam nadzieję, że spiszę się w tej roli jak najlepiej. Podanie składam ponieważ widać, że brakuje administracji. Z braku doświadczenia spędziłem dużo czasu na uczeniu się o TeamSpeaku (jutub i wuj google bardzo mi pomogli) dlatego swoje umiejętności oceniam na 7/10
Kilka słów o sobie: Ci co są na forum od prawie początku istnienia to mnie znają ale jeszcze raz się przedstawię. Na imię mi Bartek. Pochodzę z okolic Bielska-Białej. Gram amatorsko w piłkę nożną (B klasa podokręg Bielski XDDD). Śmigam na crossie (Diabolini xb33),skuterku (yamaha aerox) i ogólnie jestem fanem motoryzacji. Gram w CS 1.6 i GO, LOL'a, GTA i w sumie to w każdy rodzaj gier. Dużo czasu spędzam na TS'ie grając z kumplami w gry.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)
PS. Wróciłem do cs 1.6 ale co luknę na wasz serwer to tylko wieje pustką. A postrzelałbym z wami tak jak za dawnych czasów.

Pozdrawiam cieplutko, Tvister  Smile
[Obrazek: s6GsG7.gif]

Jacolosek

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie zaakceptowane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
[Obrazek: 76561198202692961.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości