Masz konto? Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucone] [Podanie] YoseQQ

YoseQQ

1. Imię: Krystian.
2. Wiek:18
3. Kontakt Forum,Email.
4. Czas Ktory dziennie poswiecasz na forum: Gdzieś 4-5 godzin moge w stanie poświecic.
5. Posty : Ogółem Słabo,Ale nadrobie. (Postraram sie).
6.Co Chcialbys zrobić: Zaprosić więcej Osob na Wasze Forum.
7.Posiadanie Umiejetnosci Wspolpraca Z Ludzmi: Lubię pracować w grupie oraz nawiązywać wszelki Kontakt.
                                                             8. Posiadanie systematyczności: Tak Jestem punktualny staram sie wszystko w miare
szybko zrobić.
9. Czas Online Gry: Mały ale będę siedzieć  Jako Moderator Dużo czasu.
10. Coś o sobie:Jestem Krystian, mam 18 lat i mieszkam w Województwie Wielkopolskim. Uczęszczam do 3 klasy Liceum. Moim ulubionym kolorem jest Czerwony. Interesuję się pływaniem i Budownictwem w Minecraft . Jak mam wolny czas, siedze na Forum. Jestem także kulturalną, cierpliwą, miłą osobą z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
11. A więc  Umiem zamykać watki,a także je otwierać następnie umiem je przypinać,edytować posty itp,znam regulamin forum
więc ze wszystkim sobie poradze.
12. Reklamy: Powiem tak nie zrobiłem reklam,ale postaram sie zareklamować na Skype.
Ponieważ Jestem przeziebony i bore leki.  Mam nadzieje że uszanujecie moje zdanie i zostanę przyjęty
Chociaz na Próbę Pozzdrawiam.

Michal

W sumie byłbym na tak o ile forum jakoś by żyło i nie wyrabialibyśmy sie z Ekru wiec jestem na nie
ALE ! mozesz sie wykazac reklamujac i ozywic te forum akurat nadrobisz czas dasz sie poznac i napewno zostaniesz naszym moderatorem :)

Pozdrawiam
[Obrazek: sig.php?player_id=73711&background=random]

Ekru

Na nie:
-1post(to podanie)
-nie znamy cię
-konto pod podanie
-nie spełniasz chyba zad ego wymagania oprócz wieku
Pomogłem ? Daj lajka
Potrzebujesz czegoś pisz na pw

Miuosh

Jestem na nie. Powodem jest niespełnianie większości wymagań podanych we wzorze. Trudno obdarować kogoś rangą, jeśli siętak naprawdę tego kogoś nie zna. Pozdrawiam.
[Obrazek: sygngodra_aerwpae.png]

Jacolosek

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa Game-Serv.pl
[Obrazek: 76561198202692961.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości